Team

Het vaste team van ShoppingTomorrow bestaat uit Inge, Simone, Rimke, Milou en Jack. Daarnaast hebben we nog een aantal collega's die ons ondersteunen en hebben we twee keer per jaar een stagiair(e) die onze afdeling ondersteunt en een onderzoek uitvoert. Bekijk hier het team dat jaarlijks de organisatie van het onderzoeksprogramma op zich neemt.

Team van ShoppingTomorrow met van links naar rechts: Simone, Inge, Floor, Milou, Rimke

Teamleden

Inge Demoed

 

 

 

 

 

Inge Demoed – Programmamanager – ingedemoed@thuiswinkel.org

Simone de Bot

 

 

 

 

 

Simone de Bot – Projectmanager – simonedebot@thuiswinkel.org

 

Rimke Egberts

 

 

 

 

 

Rimke Egtberts – Projectmedewerker – rimkeegtberts@thuiswinkel.org 

 

Milou Swens – Eventmanager – milouswens@thuiswinkel.org 

Jack Schrijn - Senior Accountmanager - jackschrijn@thuiswinkel.org 

 

Ondersteuning

Richard van Welie

 

 

 

 

 

Richard van Welie – Senior Redacteur, Thuiswinkel.org – richardvanwelie@thuiswinkel.org

Mikkie Hogenboom

 

 

 

 

 

Mikkie Hogenboom – Senior Redacteur, Thuiswinkel.org – mikkiehogenboom@thuiswinkel.org

Floor Bindels

 

 

 

 

 

Floor Bindels – Marketing & Communicatie, Thuiswinkel.org – floorbindels@thuiswinkel.org 

ShoppingTomorrow maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken. Met cookies volgen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen onze website. Hiermee kunnen we advertenties tonen op basis van jouw interesse en kun je informatie delen via social media. Als je verdergaat op onze website gaan we ervan uit dat je hiermee akkoord bent. Meer informatie is te vinden in de Privacyverklaring

Bestand downloaden

Laat je gegevens achter om bestanden te kunnen downloaden. Dit hoeft maar één keer.

Bij het klikken op ‘downloaden’ geef je toestemming dat jouw gegevens worden verstrekt aan de partner/auteur van het document (met wie dit document in samenwerking tot stand is gekomen) en dat je benaderd kunt worden door de partner/auteur, binnen 3 maanden na het downloaden. Meer informatie over hoe ShoppingTomorrow omgaat met je gegevens is te vinden in het privacy statement.